vrijdagavond 9 juni. 2017, ESCAPE ROOM

We gaan dit jaar een nieuwe activiteit introduceren! De feestavond is al op 18 maart en om elkaar voor de zomer nog eens te zien en bij te praten, gaat deze nieuwe activiteit plaats vinden op vrijdagavond 9 juni.

We gaan naar een ESCAPE ROOM.

Wat is een escape room: Je wordt met een groep mensen in een ruimte geplaatst en middels het oplossen van opdrachten, puzzels en raadsels moet je binnen een uur de sleutel tot de uitgang zien te vinden. Samenwerken is belangrijk om dit doel te bereiken.

Na afloop gaan we nog gezellig na borrelen en wellicht eens goed uit zoeken hoe we de ESCAPE hadden moeten maken.

Omdat we tijdig het aantal deelnemers moeten weten, moet je je voor 20 maart opgeven bij deze activiteit.
Dit kan per mail naar stefanverbakel@live.nl

Heb je nog vragen dan kun natuurlijk even bellen met Stèfan Verbakel 06 23 21 03 17.

Attachment